Alışveris Sepeti
0 ürün var.
 
Ezan Saatleri
 
Kampanyalar
 

Odeme ve Teslimat

         

 

KAPIDA ÖDEME YADA HAVALE 

 

 

 

Ödeme Yöntemleri

Kapıda Ödeme,

MNG kargo ile sizlere yepyeni hizmetimizi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Artık sitemizden sipariş etmek istediğiniz ürünlerin bedellerini kargonuz geldiğinde kapınızdan ödeyebileceksiniz !

Kapıda ödeme seçeneğinde ödemenizi NAKİT veya K.KARTI olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm teslimde ödemeli siparişleriniz için geçerlidir. 2 veya daha fazla ürün aldığınızda bu ücret değişmez.

İnternet üzerinden verdiğiniz siparişleri bizim sizi  arayarak teyit etmeniz gerekmektedir, aksi halde siparişiniz işleme alınmayacaktır. Bu sebeple sisteme kayıt olmanız esnasında telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz.

 

Banka Havalesi İle Ödeme,

Para havalesi ya da EFT işlemlerini telefonla ya da internet bankacılığı aracılığıyla da yapabilirsiniz. Aynı bankaya ait farklı hesaplar arasında para aktarma işlemlerini o bankaya ait bankamatiklerden de yapmanız mümkün. Amacınız en az masrafla para aktarabilmek ise internet bankacılığından yararlanmanızı öneririz. Bankalar internet bankacılığı kullanımını teşvik etmek amacıyla pek çok parasal işlem için ya hiç para almıyor ya da çok düşük bir masraf alıyor.


Teslimat 


Siparişleriniz onaylandıktan sonra engeç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı da sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.


Ali Kuscu Mahallesi Darussafaka Caddesi No:25\A
FATIH - ISTANBUL
Powered By CreoAjans
© 2024 Seda Yayınları,